Powłoki Ceramiczne w Katowicach

Złoty trójkąt
Zabezpieczenie lakieru

Powłoki ceramiczne 4nano z Certyfikatem

Sprawdzone powłoki ceramiczne 4nano z Certyfikatem. Aplikacja powłoki ceramicznej chroni lakier, ułatwia jego mycie i pomaga zachować idealny wygląd na długie lata.

Dzięki zabezpieczeniu samochodu powłokami ceramicznymi podbijamy szklistość lakieru i wydobywamy jego głębie. Dzięki zamknięciu porów lakieru powłoką redukujemy przywieranie brudu i osadów w dodatku ułatwiając znacząco mycie jak i suszenie pojazdu co przekłada się na minimalizowanie ryzyka porysowania auta przy bieżącej pielęgnacji

Złoty trójkąt
Roczna powłoka ceramiczna

4nano Quantum Lite to najnowsza powłoka ceramiczna w technologii Hyper Hydrophobic. Jej aplikacja jest szybka i prosta, a efekt wizualny spektakularny. Powłoka zapewnia świetny efekt hydrofobowy, zmniejsza przywieranie brudu, znacząco ułatwia mycie samochodu na myjniach bezdotykowych, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak kwaśne deszcze, chemia drogowa, promieniowanie UV i ptasie odchody. Nieodświeżana utrzymuje się na lakierze przez co najmniej 1 rok! 4nano Quantum Lite to idealne rozwiązanie dla Klientów oczekujących dobrej ceny i świetnej jakości.

CENA: od 900 PLN

2 letnia powłoka ceramiczna

4nano Camo to wyjątkowa hybryda pełnej powłoki ceramicznej z powłoką funkcjonalną stworzona w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Niesamowita szklistość i spektakularny efekt hydrofobowy połączony z maksymalną ochroną przed mikrozarysowaniami, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej główne zalety. Trwałość powłoki 4nano Camo to minimum 2 lata, zaś sam efekt hydrofobowy utrzymuje się aż do 12 miesięcy! Świetne właściwości samooczyszczające oraz wyjątkowo proste i szybkie mycie to jej kolejne zalety. A to wszystko przy aplikacji zaledwie jednej warstwy! Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i polskim powłokom dostępnym oraz stale rozwijanym już od 2013 roku.

CENA: od 1600 zł.

powloka-ceramiczna-katowice-gliwice-mikolow-grafen-zabezpieczenie-lakieru
3 letnia powłoka ceramiczna

4nano Sapphire & Quantum to 3 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

CENA: od 2000 zł.

toyota-corolla-bezbarwna-folia-ochronna-ppf-powloka-ceramiczna-katowice-sosnowiec-czeladz-mikolow
Złoty trójkąt
5 letnia powłoka ceramiczna

4nano Rock & Quantum to topowa 5 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

CENA: od 2600 zł.

Czerwona Kia zabezpieczona powłoką ceramiczną
Felgi

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną

Felgi po dokładnym oczysczeniu, zostają zabezpieczone powłoką ceramiczna dedykowana do felg, dzieki czemu zmniejsza się przywieranie brudu i pyłu z klocków hamulcowych, a ich bierząca pielęgnacja staje się bajecznie prosta.

Mamy dwa sposoby zabezpieczenia do wyboru. Powłoka kwarcowa o trwałosci do 6 miesięcy i powłoka ceramiczna o trwałości do 2 lat. Możemy zabezpieczyć same fronty felg bądź zabezpieczyć je całościowo razem z środkiem felgi.

CENA: od 350 zł.

Zabezpieczenie felgi Jaguar
Szyby

Zabezpieczenie szyb powłoką kwarcową

Szyby po umyciu są odpowiednio przygotowywane (oczyszczane i odtłuszczane) dedykowanymi do tego środkami. Następnie po odpowiednim przygotowaniu powierzchni szklanej aplikujemy na szyby dedykowaną powlokę kwarcową o trwałości nawet do 2 lat na szybie czołowej!

Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie tylko mamy efekt niewidzialnej wycieraczki (uciekające krople z szyby podczas jazdy powyżej 70 km/h. Dodatkową zaletą a wręcz główną zaletą jest to że na szybie nie stoi na tafla wody a krople umożliwiają niemal że idealną widoczność bez rozmazywania i zniekształceń widoku przed nami w momencie gdy szyba jest mokra, co przekłada się w dużej mierze na bezpieczeństwo kierowcy.

CENA: od 250 zł

Szyba zabezpieczona powłoką ceramiczną
Dachy cabrio

Zabezpieczenie

dachów cabrio

Aplikacja specjalnego środka 4nano Seats & Convertible Protect, która ogranicza przywieranie brudu do dachu, przyspiesza jego suszenie, tworzy warstwe hydrofbową i zapewnia ochrone przed promieniami UV.

Po odpowiednim oczyszczeniu/wypraniu dachu, pozbyciu się wszystkich zanieczyszczeń z materiału dach jest odpowiednio suszony. Po całkowitym jego wyschnięciu aplikujemy dedykowany środek do materiału i odpowiednio go wygrzewamy aby oplótł odpowiednio każde włókno materiału z osobna. Tak zabezpieczony dach, ma ograniczone w dużym stopniu pochłanianie wody i brudu. A jego bieżąca pielęgnacja staje się o wiele prostsza i przyjemniejsza. W dodatku zabezpieczenie dachu opóźnia nam jego starzenie się i blaknięcie koloru.

CENA: od 400 zł

Jasny dach cabrio

Darmowa
Wycena Usług

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała usługa na Twoim aucie i co mozemy dla Ciebie zrobić – po prostu odwiedź nas, zadzwoń lub napisz a dobierzemy pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Oczywiście przy łączeniu usług istnieje możliwośc negocjacji ceny.

Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie 
  • Praca tylko i wyłącznie na sprawdzonych i najlepszych produktach
  • Terminowość
  • Dbałość o każdy detal
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta

Certyfikaty

  • Aplikacja profesjonalnych folii ochronnych PPF Expert CarbonQ
  • Aplikacja profesjonalnych folii ochronnych PPF PremiumShield Polska
  • Aplikacja folii do stylizacji pojazdów Wrapster Wrapping Master
  • Aplikacja profesjonalnych powłok ceramicznych 4nano Polska

Adres

Szewska 26A

40-649 Katowice

Telefon

+48 798 171 232

Email

biuro.apstudio@gmail.com