O Nas

Jakość a nie jakoś. To motto towarzyszy mojej przygodzie z car detailingiem od samego początku. A wszystko ma swój początek w roku 2013, kiedy to zacząłem interesować się kosmetyką samochodową / detailingiem i dązyć do tego, żeby moje własne auto zawsze wyglądało zadbanie, a lakier i wnętrze po prostu lśniło jak nowe.

Złoty trójkąt
AP Studio Aleksander Peć

Detailingiem zajmuje się już od 2013 roku.

powloka-ceramiczna-katowice-gliwice-mikolow-grafen-zabezpieczenie-lakieru
jaguar-fpace-svr-powloka-ceramiczna-na-lakier-katowice-kwarcowa-grafenowa

Następnie w 2016 roku udało się połączyć pasję z życiem zawodowym i tak też zacząłem stawiać pierwsze poważne kroki w branży detailingowej w firmie 4nano, z która współpracuję do dziś. Wtedy też stałem się żądny wiedzy jak nigdy i uczyłem się od najlepszych, systematycznie poszerzając swoją wiedzę i umiejetności, potwierdzone licznymi Certyfikatami.

Do dziś zawsze staram się mieć otwarty umysł i zawsze dążyć do perfekcji, tak aby mój Klient był w pełni usatysfakcjonowany z każdej usługi, którą wykonuję. I tak też z pogoni za marzeniami i chęcią ciąłego rozwoju powstało moje autorskie studio detailingowe, AP Studio. Miejsce oferujące usługi na najwyższym poziomie, zawsze dążące do standardu premium, i przede wszystkim mające indywidualne podejście do Klienta.

Pozdrawiam serdecznie:

 

Nasze Usługi
Car Detailingu

Oferujemy pełej wachlarz usług detailingowych, zaczynając od profesjonalnych myć i pielęgnacji, aż po zaawansowane korekty lakieru, zabezpieczenia powłokami ceramicznymi i aplikację folii PPF.

Usługi podstawowe

 • Jednoetapowa korekta lakieru (One-Step)
 • Polerowanie reflektorów
 • Przyciemnianie szyb
 • Detailing wnętrza
 • Pranie tapicerki

Usługi Premium

 • Korekta lakieru
 • Folie ochronne PPF
 • Powłoki ceramiczne 4nano
 • Zabezpieczenie szyb, felg i wnętrza powłokami
 • Zmiana koloru pojazdu foliami
 • Renowacja tapicerki skórzanej
Opinie

Bardzo polecam,

Opisując krótko:
Bardzo wysoki profesjonalizm,
Estetyka studia,
Punktualność,
Bezkonkurencyjne ceny,
Bardzo szybki czas realizacji (oczywiście z wysoką dokładnością)

Jeśli ktoś z Was szuka speca od folii, nakładania powłok ceramicznych czy po prostu mycia detailingowego, to nie zastanawiajcie i uderzajcie właśnie tam, będziecie usatysfakcjonowani w 110% procentach. POLECAM!

Kuba

Polecam w 101% każdą usługę wykonaną przez Pana Olka gość robi prawdziwa robotę na najlepszych jakościowo produktach 👌

Kamil

Pełen profesjonalizm, praca wykonana na najwyższym poziomie. Szybki czas realizacji oraz sprawny kontakt. Na pewno jeszcze tutaj zawitam. Polecam!

Witold

Rzadko mam przyjemność korzystać z usług świadczonych na tak wysokim poziomie. Praca wykonywana ewidentnie z pasją i dbałością o szczegóły. Bardzo dobry kontakt i terminowość. Polecam 👌🏻

Gabriela