Pielęgnacja

Car Detailing

Samochód jak nowy

Dzięki usługom car detailingu doprowadzisz swój samochód do idealnego stanu. Zobacz co możemy dla ciebie zrobić.

Polerowanie lakieru
Korekta lakieru

Pełna korekta lakieru

Jest to wieloetapowy proces polerowania w którym uswamy aż do 95% wszystkich zarysowań i zmatowień lakieru, zostawiając przy tym idealne wykończenie powierzchni w pełni bezpieczny dla lakieru sposób.

Szczegółowe informacje i ceny

Jest to proces polerowania lakieru przy użyciu odpowiednich maszyn, past i padów polerskich dobranych do konkretnego lakieru. Do każdego lakieru podchodzę indywidualnie dobierając odpowiednie kombinacje maszyna pad pasta lakier tak aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.

Do korekty lakieru używam maszyn rotacyjnych i maszyn dual action (Rupes, Lare, Flex, Makita). Podczas polerowania lakieru usuwamy nawet do 95% zarysowań, zmatowień, mikrorys i tzw. hejzu i swirli, po czym lakier jest odpowiednio wykańczany, tak aby powierzchnia była idealnie lśniąca, gładka i bez żadnych defektów w świetle inspekcyjnym czy słońcu, które zawsze odkrywa prawdziwy stan waszych lakierów.

Proces ten przeprowadza osoba z wieloletnim doświadczeniem i zawsze robi to tak, aby było to w pełni bezpieczne i proces mógł zostać powtórzony np. kilka lat później. Usuwana jest bezpieczna ilość grubości lakieru.

Cena od 2000 zł.

Lakier po polerowaniu
Korekta lakieru

Dwu etapowa korekta lakieru

Jest to dwu etapowy proces polerowania w którym uswamy około 70-85% wszystkich zarysowań i zmatowień lakieru, zostawiając przy tym idealne wykończenie powierzchni w pełni bezpieczny dla lakieru sposób.

Szczegółowe informacje i ceny

Jest to proces polerowania lakieru przy użyciu odpowiednich maszyn, past i padów polerskich dobranych do konkretnego lakieru. Do każdego lakieru podchodzę indywidualnie dobierając odpowiednie kombinacje maszyna pad pasta lakier tak aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.

Do dwu etapowej korekty lakieru używam maszyn rotacyjnych i maszyn dual action (Rupes, Lare, Flex, Makita). Podczas polerowania lakieru usuwamy nawet do 85% zarysowań, zmatowień, mikrorys i tzw. hejzu i swirli, po czym lakier jest odpowiednio wykańczany, tak aby powierzchnia była idealnie lśniąca, gładka i bez żadnych defektów w świetle inspekcyjnym czy słońcu, które zawsze odkrywa prawdziwy stan waszych lakierów.

Proces ten przeprowadza osoba z wieloletnim doświadczeniem i zawsze robi to tak, aby było to w pełni bezpieczne i proces mógł zostać powtórzony np. kilka lat później. Usuwana jest bezpieczna ilość grubości lakieru.

Cena od 1200 zł.

Lakier po korekcie lakieru
Odświeżenie lakieru

Jednoetapowa korekta lakieru One-Step

Jest to proces polerowania, w którym dobieramy odpowiednią kombinację pod Twój lakier tak aby usunąć w jednym etapie polerowania jak najwięcej zmatowień i zarysowań zostawiając przy tym idealne wykończenie powierzchni.

Szczegółowe informacje i ceny

Podczas jednoetapowego polerowania lakieru usuwamy nawet do 70% zarysowań, zmatowień, mikrorys i tzw. hejzu i świrli, jednak w przeciwieństwie do pełnej korekty lakieru dobieram odpowiednią kombinację, tak żeby w jednym etapie poza usunięciem do 70% defektów, uzyskać jednocześnie bardzo dobre wykończenie aby powierzchnia polerowana była idealnie lśniąca, gładka i bez żadnych defektów w świetle inspekcyjnym czy słońcu.

Proces ten przeprowadza osoba z wieloletnim doświadczeniem i zawsze robi to tak aby było to w pełni bezpieczne i proces mógł zostać powtórzony np. kilka lat później. Usuwana jest bezpieczna ilość grubości lakieru.

Cena od 800 zł.

Wnętrze

Detailingowe czyszczenie i zabezpieczenie wnętrza

Oferujemy zarówno pranie tapicerek, kompleksowy detailing wnętrza z dbałością o najmniejsze detale, aż po zaawansowane zabezpieczenie dedykowanymi powłokami.

Szczegółowe informacje i ceny

Detailing wnętrza

Kompleksowa usługa czyszczenia wnętrza pojazdu. Dokładne odkurzenie dywanów, pranie tapicerki/czyszczenie skór. Dokładne czyszczenie elementów z tworzyw sztucznych wraz z wszystkimi szczelinami i zakamarkami. Czysczenie podsufitki. Aplikacja dedykowanych dressingów na elementy z tworzyw sztucznych. Zabezpieczenie tapicerki skórzanej/ materiałowej

Cena od 600 zł.

 

Zabezpieczenie wnętrza

Odpowiednio wyczyszczone i przygotowane materiały poddajemy kompleksowemu zabezpieczeniu. Na elementy z tworzyw sztucznych aplikujemy dressingi o wykończeniu matowym lub satynowym, na tapicerke materiałową i dywaniki aplikujemy powłoke hydrofobową dzięki której woda i rzeczy płynne przez pewien czas będa utrzymywać się na powierzchni i nie wsiąkną w materiał dzięki czemu w przypadku rozlania jakiegoś płynu mamy czas żeby go zetrzeć nim wchłonie się w materiał.
Skóry po czyszczeniu są odpowiednio zabezpieczane bądź odżywiane dedykowanymi odżywkami do skóry co zapewni nam ich wolniejsze zużycie i łatwiejsze czyszczenie

Cena od 400 zł.

 

Pranie tapicerki

Cena od 400 zł.

Szyby

Polerowanie szyb

Proces polerowania szkła w celu usunięcia zarysowań szyby rozpraszających światło i pogarszających widoczność.

Szczegółowe informacje i ceny

Proces polerowania szkła doskonalony przeze mnie przez długi czas. Przy pomocy odpowiednich środków, past, padów i maszyny polerskiej możemy usunąć dużą część defektów z szyb a zwłaszcza z szyby czołowej (między innymi rysy rozpraszające światło w nocy, przez które światła z naprzeciwka jadących samochodów oślepiają nas kierowców dużo bardziej).

Wbrew panującemu mitowi o tym, że nie wolno polerować szyby czołowej samochodu, przy użyciu odpowiednich środków i odpowiedniej techniki jest to proces w pełni bezpieczny, w pełni legalny i w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na nasze bezpieczeństwo na drodze, a wręcz przeciwnie – tylko je poprawi.

Cena od 400 zł.

Reflektory

Polerowanie reflektorów

Proces który odmłodzi Twoje reflektory o kilka lat i kilkaset tysięcy kilometrów.

Szczegółowe informacje i ceny

Proces regeneracji zewnętrznej części reflektorów. Polegający na usunięciu większości odprysków od kamieni, zmatowień, zżółknięć reflektora za pomocą odpowiednich papierów ściernych. Następnie klosz jest polerowany i zabezpieczany dedykowaną powłoką ceramiczną bądź folia ochronna PPF bezbarwną bądź przyciemniającą.
Dzięki takiemu zabiegowi nasze klosze wyglądają nawet o kilkaset tysięcy km młodziej, poprawiają nam widoczność na drodze co przekłada się na wasze bezpieczeństwo podczas podróży w nocy.

Cena od 300 zł.

Polerowanie reflektora Porsche
Wnętrze

Renowacja skór

Przetarty fotel bądź podłokietnik ? Dla nas to nie problem. Wykonujemy renowacje tapicerki skórzanej i doprowadzimy ja do stanu sprzed uszkodzeń.

Szczegółowe informacje i ceny

Renowacje elementu z tapicerki skórzanej rozpoczynamy od zmatowienia/usunięcia uszkodzonego lakieru.
Ewentualne ubytki uzupełniamy odpowiednią szpachlówką następnie dobieramy farbę do skór na miejscu dzięki czemu macie pewność że kolor będzie identyczny i lakierujemy dany fragment np. boczek fotela albo cały fotel jeżeli renowacja tego wymaga.
Na sam koniec pokrywamy to lakierem bezbarwnym dzięki czemu wytrzymałość naprawianego elementu nie różni się od fabrycznej.

Cena ustalana indywidualnie.

renowacja-lakierowanie-skor-sosnowiec-psary-katowice-bedzin-czeladz-dabrowa-gornicza

Darmowa
Wycena Usług

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała usługa na Twoim aucie i co mozemy dla Ciebie zrobić – po prostu odwiedź nas, zadzwoń lub napisz a dobierzemy pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Oczywiście przy łączeniu usług istnieje możliwośc negocjacji ceny.

Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie 
  • Praca tylko i wyłącznie na sprawdzonych i najlepszych produktach
  • Terminowość
  • Dbałość o każdy detal
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta

Certyfikaty

  • Aplikacja profesjonalnych folii ochronnych PPF Expert CarbonQ
  • Aplikacja profesjonalnych folii ochronnych PPF PremiumShield Polska
  • Aplikacja folii do stylizacji pojazdów Wrapster Wrapping Master
  • Aplikacja profesjonalnych powłok ceramicznych 4nano Polska